O Nas

„CONSUS” Niepubliczna Placówka Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego, Nauka Języków Obcych działa na rynku szkoleniowym od 2000 roku. Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb oraz wymagań rynku pracy, tak, aby jeszcze skuteczniej i lepiej przygotować naszych słuchaczy do zaistnienia na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Jesteśmy placówką edukacyjno-szkoleniową, działającą na podstawie wpisu do ewidencji placówek niepublicznych pod nr EST. 4320-129 i do rejestru instytucji szkoleniowych wydane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie pod numerem ewidencyjnym 2.14/00030/2005.

Posiadamy duże doświadczenie w realizacji i organizacji szkoleń, kursów dokształcających zawodowo, warsztatów, konferencji, seminariów tematycznych oraz przygotowaniem do egzaminów państwowych. Wystawione referencje świadczą, o wysokiej, jakości oferowanych przez nas szkoleń. Wykwalifikowana i doświadczona kadra wykładowców oraz długoletnia współpraca z Urzędami Pracy oraz Ośrodkami Pomocy Społecznej zapewnia wysoki poziom prezentowanych szkoleń i wykonywanych usług.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz chcąc sprostać dynamice rozwoju rynku w Polsce, Ośrodek CONSUS nieustannie powiększa swoją ofertę, skierowaną zarówno do dużych jak i małych przedsiębiorstw, instytucji oraz osób indywidualnych.

Celem priorytetowym naszej Placówki jest prowadzenie kursów na najwyższym poziomie oraz zadowolenie słuchaczy, którą sprawdzamy za pomocą ewaluacji.


Prowadzimy następujące kursy:

  1. Kursy BHP dla wszystkich grup zawodowych
  2. Pierwsza pomoc przedlekarska
  3. Kursy zawodowe
  4. Kursy budowlane
  5. Kursy pedagogiczne

Zajęcia odbywają się w komfortowych i sprzyjających nauce warunkach (w siedzibie Placówki znajdującej się w centrum Radomia) lub zgodnie z życzeniem w miejscu wskazanym przez Państwa.

Współpraca ze stowarzyszeniami, organizacjami zawodowymi oraz uczelniami wyższymi.

Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Pracowników Służb BHP, Stowarzyszeniem Rzeczoznawców i Wykładowców Bezpieczeństwa Pracy i Ergonomii.

Współpraca merytoryczna z wyższymi uczelniami: Uniwersytet Radomski, Prywatna Wyższa Szkoła Ochrony Środowiska w Radomiu, Uniwersytet Łódzki, Studium Policealne Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Radomiu, Centralnym Instytutem Ochrony Pracy w Warszawie.

W zakresie języków obcych – WBT Weiterbildungs – Testsysteme GmbH, Centralne Biuro Administracji Egzaminów TELC, Instytut Kultury Włoskiej, Instytut Goethego, Instytut Kultury Francuskiej, Instytut Cervantesa, Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego członek The European Language Certifikates, towarzystwo Polsko – Austriackie.

Jeżeli oferta nasza wydała się interesująca, serdecznie zapraszamy do naszej Placówki.

Udostępnij znajomym